SON EKLENENLER

26 Kasim Nurettin Güven (Nesine) BURSA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

3. Koşu: Çok ciddi rakipler arasında katıldığı Ankara’daki son yarışını göz önünde bulundurmadığım Şahinsemih, muhafaza ettiği güzel durumu ve dişine göre grupta kuponlara öncelikli yazılmalı. Tırnağının ucuna getirilen Karaçelik, güzel hazırlıklarıyla söz sahibi olacaktır. Çim performansı parlak Karatepeli, kuponların olmazsa olmazlarından. Bu günkü binicisi idaresinde tamamladığı hazırlıkları kusursuz Cesurmirza, adından bahsettirecektir. Pist ayırt etmeyen Yanar Taş ile üstün süratiyle bilinen Madalyon gözden uzak tutulmamalı. 

SIRALAMAM: 12-6-3-4-1-7

4. Koşu: Tekrardan istenilen seviyeye gelen Urladestanı ile eli kulağına getirilen Oğlum Kayra arasındaki mücadeleye, koşunun muhtemelen önde yüksek tempoda gidecek olması lehine Ünalamca’da katılabilir. Formunu sürekli geliştiren Torosdağı, inatçı karakteriyle çok şanslı. İstanbul’dan iyi giden Thor ile eksiksiz bir hazırlıktan geçen Yurttay her an devreye girebilecek yetenekteler. 

SIRALAMAM: 12-5-3-9-7-8

5. Koşu: Bursa pistini çok seven ve kumda katıldığı tek sınavından gösterişli bir zaferle ayrılan Zühal, önemli kilo avantajını en iyi şekilde lehine çevirecektir. Form durumu mükemmel Elfidam, 2’de 2 yaptığı piste kaldığı yerden devam edebilir. 

SIRALAMAM: 6-2

6. Koşu: Mücadele verdiği son koşularında gayet başarılı sonuçlarla ayrılarak istim üzerine getirildiğini kanıtlayan Viserion, muhafaza ettiği iyi durumu ve kantarmasını tanıyan jokeyi idaresinde kazanmaya çok yakın. Tayı sizlere günün teki olarak öneriyorum.SIRALAMAM: 5 // 9-8-7-3

7. Koşu: Olumlu tedavisi ardından İstanbul’da katıldığı ilk sınavından başarılı bir 3.lük çıkaran Suhhary, gelişen kondisyonuyla çok daha farklı bir sonuçla ayrılabilir. Mesafenin başarılı isimlerinden Red Rebel ile ağır kilolarla koşmaya alışkın Clark Kent en küçük hatayı affetmezler. Yaylalı ile Death Racer sonraki ihtimallerdir. 

SIRALAMAM: 5-2-1-4-3

8. Koşu: En az kendisi kadar iyi bir hazırlıktan geçen ekürisiyle birlikte koşan Güneyli’den etkili bir koşu çıkarmasını bekliyorum. Etkisiz son yarışını gücüne ölçü almadığım Hoppa, elverişli rakipler yanında üst sıraları zorlayacaktır. Toparlanan Fırtına Toynak ile koştukça iyi yerlere gelmesini beklediğim Hürsev ihmale gelmezler. Emsalsiz Kız ise sürpriz uğraşı verebilir. 

SIRALAMAM: 4-5-12-13-3