SON EKLENENLER

25 Kasim Nurettin Güven (Nesine) İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

2. Koşu: Ufak tefek problemleri giderilen Petit Blue, uygun kilosunun da verdiği avantajla gruba üstünlük sağlayabilir. Formunu sürekli geliştiren Super Alp ile yükselişini sürdüren Urla Zamanı göz ardı edilmemeli. Bu tip mesafelerde katıldığı 2 sınavından da zaferle ayrıldığı görülen Panigale, kuponlardaki yerini muhakkak almalı. Oasis, Çakaçak ile Voldemort sonraki ihtimallerdir. 

SIRALAMAM: 8-7-4-2-5-6-3

3. Koşu: Kısa ara sonrası katıldığı ilk startından tatminkar bir 3.lük çıkaran Kanman Star, giderdiği açıkları ve daha hazır gireceği yarışında gruba üstünlük sağlayabilir. Bir türlü gerçek gücünü performansına yansıtamayan Bana'dan bu gün beklenen patlama gelebilir. Ciddi bir ara kapattığı son sınavında olumlu izlenimler veren Giallo Ragazza, biraz daha uzayan mesafede kuponlardaki yerini almalı. Aşama içerisindeki Oya ise rakiplerinin eksiklerinden istifade edecektir. 

SIRALAMAM: 5-1-3-8

4. Koşu: Bursa'dan kazanarak dönen Şifneoğul, güzel hazırlıklarıyla yine çok şanslı. Kendisine uygun rakipleri bulan Asi Kalp, kısa sprintini sonlara saklaması halinde birinciliğe uzanabilir. Üzerindeki durgunluğu hızla atmaya başlayan Adam ile Tamahkaar gözden uzak tutulmamalı. Yarış hayatının devamı için son iki koşusu kalan Soylukral, bu sınavı dahil yakın takibe alınmalıdır. 

SIRALAMAM: 5-2-1-3-10

5. Koşu: Ankara'daki birbirinden başarılı koşuları ardından sahip değiştiren ve erkenden götürüldüğü İzmir'de güzel bir hazırlıktan geçen Geleg Roj'un başarılı yarışlarına bir yenisini eklemesini bekliyorum. 

SIRALAMAM: 3

6. Koşu: Pist ve mesafe ayırt etmeksizin başarılı koşabilen Tekiner ile form durumu üst düzey Erbabam arasında sıkı bir çekişme bizleri bekliyor. İkili arasında en az hata yapan taraf koşunun galibini belirleyecektir. 

SIRALAMAM: 2-1

7. Koşu: Gücü sınırlı safkanların bir araya geldiği sürprize açık günün son ayağında; İksir, Komshu, Venus Daughter, Wow So Cool, Dolce, Moi Jizni, Important ile Miss Happiness sizlere önerebileceğim en şanslı kısraklardır. 

SIRALAMAM: 17-2-14-15-11-3-16-5