SON EKLENENLER

22 Aralik 2018 Nurettin Güven (Nesine) ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

2. Koşu: Startla birlikte ön tarafta iyi bir tempo kurduğu son 1900 metrelik kum koşusunu 2.02.76’lık derecesiyle hiçbir rakibini yanına yaklaştırmadan kolay kazanmayı bilen The Best Of Time, muhafaza ettiği güzel durumu ve uygun kilosuyla yine çok şanslı. Adana kumunda ne denli farklı koşabildiğini kazandığı son yarışı ile bir kez daha kanıtlayan Thrasher, aynı titizlikle hazırlandığı sınavında en az favori kadar iddialı olur. İstikrarlı Hakk Hani ile üzerindeki durgunluğu atma yolundaki Halilşah en küçük hatayı affetmezler. 

SIRALAMAM: 8-5-4-1

3. Koşu: Kendisine oldukça uygun rakipleri bulan Orphan Girl ile ciddi bir ara kapattığı çim yarışı ardından kısa bir süre dinlendirilen Baby Rich ikilisine eşit şans vermekteyim. Formunu sürekli geliştiren Bloodiron ise bu rakiplerinin eksiklerinden yararlanacaktır. 

SIRALAMAM: 7-2-3

4. Koşu: Mesafe ayırt etmeksizin katıldığı son koşularında üstün bir performans ortaya koyan Scamp, ciddi rakipleriyle arasındaki kilo farkını en iyi şekilde lehine çevirecektir. Form tutmaya başlayan Turap ve üzerindeki durgunluğu hızla atmaya başlayan Red Angel öncelikli takipçileridir. 

SIRALAMAM: 7-6-2

5. Koşu: Beklentilerin çok altındaki son koşusunu kesinlikle gücüne ölçü olmadığım ve sınıf olarak bu grubun üzerinde bir safkan olduğuna inandığım Pastoral Senfoni, giderdiği açıkları ve güzel hazırlıklarıyla klasını konuşturacaktır. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 6

6. Koşu: Her yarışını bir öncekinden başarılı koşan Arbitrator, edindiği tecrübeyle gruba üstünlük sağlayabilir. Adaptasyon sorunu yaşadığı ilk sınavından tatminkar bir 3.lük çıkaran Meleközge, çok daha hazır gireceği sınavında koşuya ağırlığını koyacaktır. Ufak tefek sorunları halledilen Pedrum, bu grupla baş edebilecek yetenekte. Açıklarını hızla kapatan Güzide Zeynebim, kuponların olmazsa olmazlarından biri. Best Of Hazal ve Kedim sürpriz uğraşı verecekler. 

SIRALAMAM: 1-8-11-4-2-6

7. Koşu: Olumlu tedavisi ardından hız verdiği çalışmalarında form tutmaya başladığını ortaya koyduğu derecelerle ispatlayan kalite safkan Derin Mavi, nefes yönünden etkilenmediği takdirde kazanmaya en yakın isim olacaktır. Aksi takdirde karışacak olan ayakta; Amasyalı, Doru Yiğit, Caize, Algantay, Kapıdağ ve Neşvan devreye girebilirler. 

SIRALAMAM: 2-5-6-1-3-7-9