SON EKLENENLER

23 Aralik 2018 Nurettin Güven (Nesine) ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

2. Koşu: Sürekli kendisine tabela içerisinde şans bulan Karma Felsefesi, kazanarak moral bulan Lady Ceylin, start sorunundan dolayı gerçek gücünü performansına yansıtamayan Altın Başak ile eksiksiz bir hazırlık döneminden geçen Hazeleyes altılı kuponlarına ayrımsız yazılmalıdır. 

SIRALAMAM: 2-4-5-1

3. Koşu: İştirak ettiği son koşularında elde ettiği derecelerle tırnağının ucuna geldiğini ispatlayan Mahsima ile sürekli artan bir kondisyona sahip Mercangözlüm arasında sıkı bir çekişme bizleri bekliyor. Kısa bir süre istirahat eden Gökbirce ise sürpriz uğraşı verecektir. 

SIRALAMAM: 6-7-4

4. Koşu: Güç ve kalite olarak bu grubun çok üzerinde olan ve erkenden getirildiği Adana’da eksiksiz bir hazırlıktan geçen Cooger, lehine pist ve mesafede kazanmaya en yakın isimdir. 

SIRALAMAM: 2

5. Koşu: Yeni yeni kendini bulmaya başlayan Shutka, aşama kaydeden Mister Rain, bu grupla baş edebilecek güçteki Socrates, zaman zaman ters koşabilen Mister Ticker ile açıklarını hızla kapatan Ganando Solo zorlu koşuda sırası ile düşünülmeli. 

SIRALAMAM: 6-5-7-3-2

6. Koşu: Ters mesafeye rağmen form durumu oldukça parlak Ulakçı, elverişli rakipler arasında favori olmayı hak ediyor. Aradan sonraki son 5.liği parlak Ateş Krallığı, gelişen kondisyonuyla üst sıralardaki yerini alacaktır. İnatçı karakteriyle Lokomotif, kötü gidişatta dur diyebilir. Süratli yapısıyla Buğracan, bir solukta bitirme uğraşı verecektir. Aşk Ve Gül ile Singapore Prensi sonraki ihtimaller. 

SIRALAMAM: 2-8-1-3-6-4

7. Koşu: Formunu sürekli geliştirmeye başlayan Acıhayat ile uyumlu binicisini bulan Tatver arasındaki mücadeleye, hazırlıkları iyi Yar Da Gel’de iştirak edecektir. Kırım Güzeli ve Sabırlıkız hata kollayacaklar. 

SIRALAMAM: 1-9-10-5-7