SON EKLENENLER

25 Aralik 2018 Nurettin Güven (Nesine) ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

1. Koşu: Bu tip mesafelerin başarılı isimlerinden biri olan Shearman Oaks, formunu sürekli geliştiren Rumet, aradan sonraki sınavı bu grup için yeterli Perhane, dengi rakipler arasında mücadele veren Herring ile sorunları halledilen Blue Moonlight kuponlara ayrımsız yazılmalıdır. 

SIRALAMAM: 2-4-7-5-3

2. Koşu: Son koşularına nazaran çok daha elverişli rakipler arasında start alan Başpehlivan ve olumlu tedavisi ardından katıldığı ilk 1400 metre mesafeli kum yarışını 1.37.55’lik derecesiyle kazanmayı bilen Oğlum Burak ufak bütçeli kuponlar için yeterli olacaktır. Pirsus ve Kaçar Fevzi ikilisini bu ayağa at yazmak isteyenler değerlendirmeli. 

SIRALAMAM: 1-6-7-5

3. Koşu: Ufak tefek sorunları giderilen ve gördüğü iki yarışı ardından açıklarını giderdiğini düşündüğüm Pirsuslu, bu gün için oldukça vasat rakipler arasında mücadele veriyor. Başarılı binicisi ve mesafesinde kazanacağına inandığım safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 1

4. Koşu: Kum piste çıktıktan sonra birbirinden başarılı sonuçlarla ayrılan Karaderviş, muhafaza ettiği güzel durumuyla yine çok şanslı durumda. Koştukça daha iyi yerlere gelecek bir kalibreye sahip Alkandros ile hazırlıkları dikkat çekici Sun Of Day sert rakipler. Yükselişini sürdüren Bartolomeo ise sürpriz uğraşı verecektir. 

SIRALAMAM: 3-6-5-7

5. Koşu: Adana kumunda katıldığı üç yarışında da üstün bir performans ortaya koyan Zübeyir ile önde boş kalacak olması şansını yükselten Asteroid arasındaki mücadeleye, istim üzerine getirilen Zeki Dayı’da iştirak edecektir. 

SIRALAMAM: 1-5-2

6. Koşu: Doğu illerindeki son yarışları gayet parlak Duke Prospero, son koşularına nazaran önemli bir kilo veren Deucalion, güzel bir form sıçraması gösteren Akındağ ve üstün süratiyle bilinen Mandelino ilk etapta düşünülmeli. Spartacus, Runner Cat, Mister Right ve Pastor sonraki ihtimaller. 

SIRALAMAM: 5-7-11-10-2-1-3-9