~ Yarınki At Yarışı Tahminleri İLK Olarak Burada! ~

SON EKLENENLER

GanyanTime Yazarlık Başvurusu

UYARI: BAŞVURU YAPARKEN DOĞRU E-MAİL ADRESİNİNİZİ YAZDIĞINIZDAN EMİN OLUN, AKSİ TAKDİRDE ONAY-RED MAİLLERİ SİZE ULAŞMAMAKTADIR. 

At yarışlarında kendinizi başarılı buluyor ve tüm bilgilerinizi okuyucularla paylaşmak istiyorsanız sitemize yazar olmanın tam zamanı! 

Sitemizde yazar olma şartları: 

1) Detaylı koşuları yorumlayarak ya da safkanlar hakkında bilgi vererek tahminlerinizi göndermeniz gereklidir.

2) Sadece tahminlerinizi belirtmelisiniz, at sahipleri yada jokeyler hakkında eleştiri sınırlarını aşan maksatlı yazılar bulunan tahminler kesinlikle yayınlanmayacaktır.

3) Sizi eleştiren olabilir, bunları saygı çerçevesinde cevaplamanızı bekleriz. Saygı sınırlarını aşan yorumunu zaten bizde onaylamayız.

4) İstediğiniz zaman istediğiniz şehre tahmin verebilirsiniz. Tahminlerinizi geceden göndermelisiniz. Yarışlar başlamadan hemen önce gönderilen tahminler sitede yayınlanmaz. 

5) Yazarlığınız için bir rumuz seçmelisiniz, bu isminiz veya başka bir isim olabilir. İleride yazılarınızı silmek isterseniz mümkün olmayacaktır.

6) Yazarlığınızı sonlandırma hakkımız her zaman saklıdır. 

7) Yasa gereği yazarların ip adresleri web sunucusunda otomatik kayıt altında tutulmaktadır.

8) Diğer tahmin sitelerinden içerik kopyalama veya dış sitelere link vermekte mümkün değildir. Bu işlemler yapıldığı takdirde yazarlıktan atılacaktır. 

9) İçerik kopyalayanların yazarlıkları süresiz kapatılacaktır. 

10) Yazar olmak tamamen ücretsizdir ve yukarıdaki şartları sağlayan herkes yazar olabilir. 

11) Herhangi bir neden belirtmeden üst üste 7 gün tahmin göndermeyenlerin ve 1 ay boyunca altılı hiç altılı tutturamayanların yazarlıkları iptal edilecektir. 

12) Mailinizde kısaca kendinizden bahsedin. (Ne zamandır at yarışı oynuyorsunuz? vb.)

Gerekli gördüğümüz takdirde ve hiçbir gerekçe göstermeksizin dilediğimiz şartları kısmen veya tamamen yayından kaldırma, yazarlığı iptal etme ve yorumlarınızı yayınlamama haklarını saklı tutarız. 

Kuponlarınızın üst limiti 150 TL'yi (Doğu illerinde 200 TL) geçmemesine dikkat ediniz.

Bu uyarılar yazar olacak kişilerin bilgisine sunulmuştur, içerik ve şartlar haber vermeksizin değiştirilebilir. Bize mail atan ziyaretçiler bu şartları kabul etmiş sayılır. 

SİTEMİZDE DAİMİ YAZARLAR BAŞARILI TAHMİNLERİNDE ÖDÜLLENDİRİLECEKTİR. (1-2 Tahmin başarılı olup yazarlığı bırakanlar bu hakkı kaybetmiş sayılır.)

LÜTFEN HEVES İÇİN BAŞVURU YAPMAYIN! 

Başvuru için buraya tıklayın.